Wersje językowe
Rowerowe Kaszuby - namiastka Szwecji - bikepacking
Rowerowe Kaszuby - namiastka Szwecji - bikepacking

Rowerowe Kaszuby - namiastka Szwecji

W tym roku, zostawiliśmy auto na miejskim parkingu w miejscowości Charzykowy, wypakowaliśmy rowery i ruszyliśmy wcześniej zaplanowanym przeze mnie śladem.
Pierwszy raz odwiedziłem rowerem Kaszuby i pokochałem je! Spokój, cisza, bardzo mało ludzi. Najbardziej zaskoczyła mnie bardzo dobrze przygotowana infrastruktura turystyczna - mnogość ścieżek rowerowych wzdłuż ruchliwych ulic, co kilka kilometrów wiaty dla turystów do odpoczynku, dobrze oznaczone ujęcia wody.

czytaj całość »
Packraft - spływ bikeraftingowy
Packraft - spływ bikeraftingowy
Cześć,
No więc, widziałem ogłoszenie w internecie i odezwałem się do autora odnośnie spływu "bikerafting'owego".
 
Podjechałem rowerem 25 km na umówione miejsce, załadowaliśmy rowery na dach i pojechaliśmy nad rzekę Radomkę. Na miejscu przeszedłem krótkie szkolenie, nadmuchaliśmy rafty, załadowaliśmy je bagażami, rowerami i popłynęliśmy przed siebie.
czytaj całość »
Jak pomalować kask rowerowy
Jak pomalować kask rowerowy

Kiedyś kupiłem biały kask rowerowy, lecz po 2 latach użytkowania znudził mi się jego biały kolor. Zamiast kupować nowy kask rowerowy, postanowiłem, że obecny przemaluje na nowy kolor :D

czytaj całość »
Bikepacking - Pomysł na wycieczkę z Warszawy
Bikepacking - Pomysł na dwudniową wycieczkę rowerową z Warszawy

Wybrałem się moim "nowym" rowerem na kołach 26' na "overnight'a".

Pojechałem wzdłuż rzeki Świder, przejeżdżając tam świetne single, pięknie

porośnięte dziko odcinki i zaglądając co znajduje się pod każdym napotkanym mostem. Później wyruszyłem wałem wzdłuż rzeki Wisły - pięknie i sielankowo.

czytaj całość »
Bikepacking - budowa budżetowego roweru
Bikepacking - budowa budżetowego roweru

Jakiś czas temu kupiłem sobie za 200 zł starego Romet Canyon '97 na oponach 26 cali. Zawsze chciałem to zrobić i zrobiłem!


Przedstawiam Wam mojego nowego kompana wycieczek ! Ogólnie zauważyłem, że większa cześć moich wycieczek rowerem omija asfalt, a głównie skupia się na szutrach, lasach i piachach. Chciałem spróbować czegoś nowego i na szerszych oponach.Czy się opłacało? Chyba nie, pewnie mógłbym kupić coś nowego, lepszego, szybszego - ALE NIE O TO PRZECIEŻ CHODZI !

czytaj całość »
Bikepacking - Pomysł na Mazurską Pętlę Rowerową
18.jpg

Jak rok temu wybraliśmy się z kumplem pojeździć rowerami po Mazurach.

Wyruszyliśmy w piątek z Giżycka ok. godz. 15:00 na trasę. Pierwszy dzień Nas rozpieszczał, świetne drogi, szuterki, ubite piaski, minimalny ruch na drogach - no bajka! Kolega wieczorem przy winku, żalił się, że jakoś za lekko, rok temu było trudniej. No i się zaczęło.....

czytaj całość »
Bikepacking - Pomysł na wycieczkę wzdłuż Wisły
14.jpg

Majówka nie rozpieściła nas swoim słońcem, było wręcz przeciwni, ale było wspaniale, WYPOCZĄŁEM. Wybraliśmy się w majówkę wzdłuż Wisły, by zobaczyć jak Pilica wpada do Wisły.

Wyruszyliśmy rowerami w sobotę ok. 10:00 rano, spotkaliśmy się przy moście Południowym w Warszawie i tu przygoda się zaczęła :)

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl