Wersje językowe
Wyprawa z psem do trójmiejskich lasów
2.jpg

Hej, na święta dostałem voucher od małżonki na prowadzenie psiego zaprzęgu w PrzystanekAlaska.pl tak więc, udałem się pociągiem do Gdyni powędrować po tamtejszych lasach przez 4 dni i 3 noc.

Jako, że mój Neon nie mógł brać udziału w zaprzęgu (dla dobra psów) zmuszony go byłem oddać na ok. 6-8h do hotelu naszesciulapach.pl

Jak wędruje się z psem to zauważyłem, że nigdy człowiek nie jest sam i zawsze pozna się sporo ciekawych osób z którymi można porozmawiać i wymienić się doświadczaniem.

Co do samego zaprzęgu - super sprawa, polecam z całego serca, jeżeli ktoś czuje klimat psów północy i chciałby spróbować to naprawdę warto! Całość trwała ok 3h /przygotowanie psów, szkolenie i rozmowa/, sama jazda trwała ok 1,5h. Ja dostałam trójkółkę i 4 psy, przede mną jechał właściciel z 12 psami wydając polecania dla wszystkich psów. Super i bezpiecznie. Aż, człowiek ma ochotę udać się na północ i pożyć trochę w taki sposób.

Hotel dla psów - jako że byłem sam, nie miał kto się zaopiekować Neonem na okres psich zaprzęgów to oddałem go do hotelu na kilka godzin. Bardzo sprawne przejęcie psiaka, tak, że obyło się bez zbędnego stresu. Wszystko dogadane telefonicznie i mailowo. Dopiero przy odbiorze porozmawiałem sobie trochę z właścicielem jak czuł się Neon i co porabiał. No i o psach oczywiści!

Polecam z całego serca !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl