Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Bikepacking - Pomysł na dwudniową wycieczkę rowerową z Warszawy
22.jpg Wybrałem się moim "nowym" rowerem na kołach 26' na "overnight'a".

Pojechałemwzdłuż rzeki Świder, przejeżdżając tam świetne single, pięknie

porośnięte dziko odcinki i zaglądając co znajduje się pod każdym napotkanym mostem. Później wyruszyłem wałem wzdłuż rzeki Wisły - pięknie i sielankowo.

czytaj całość »
Bikepacking - budowa budżetowego roweru
20.jpg Jakiś czas temu kupiłem sobie za 200 zł starego Romet Canyon '97 na oponach 26 cali. Zawsze chciałem to zrobić i zrobiłem!
Przedstawiam

Wam mojego nowego kompana wycieczek ! Ogólnie zauważyłem, że większa cześć moich wycieczek rowerem omija asfalt, a głównie skupia się na szutrach, lasach i piachach. Chciałem spróbować czegoś nowego i na szerszych oponach.Czy się opłacało? Chyba nie, pewnie mógłbym kupić coś nowego, lepszego, szybszego - ALE NIE O TO PRZECIEŻ CHODZI !

czytaj całość »
Bikepacking - Pomysł na Mazurską Pętlę Rowerową
18.jpg Jak rok temu wybraliśmy się z kumplem pojeździć rowerami po Mazurach.

Wyruszyliśmy w piątek z Giżycka ok. godz. 15:00 na trasę. Pierwszy dzień Nas rozpieszczał, świetne drogi, szuterki, ubite piaski, minimalny ruch na drogach - no bajka! Kolega wieczorem przy winku, żalił się, że jakoś za lekko, rok temu było trudniej. No i się zaczęło.....

czytaj całość »
Bikepacking - Pomysł na dwudniową wycieczkę rowerową z Warszawy
14.jpg

Majówka nie rozpieściła nas swoim słońcem, było wręcz przeciwni, ale było wspaniale, WYPOCZĄŁEM. Wybraliśmy się w majówkę wzdłuż Wisły, by zobaczyć jak Pilica wpada do Wisły.

Wyruszyliśmy rowerami w sobotę ok. 10:00 rano, spotkaliśmy się przy moście Południowym w Warszawie i tu przygoda się zaczęła :)

czytaj całość »
PL/ENG
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl